Vážení přátelé,

zdravíme vás na startu nové sezony v Ateliéru Renata. Pro první pololetí jsme připravili program, který kombinuje degustace oblíbených vinařství, cizokrajných rumů a stále oblíbenější kurzy tvořivosti.

Po loňské společné cestě do Templářských sklepů se letos v říjnu chystáme navštívit Vinařství u Kapličky v Zaječí. Termín je s majitelem již domluven, a tak pokud budete mít zájem, neváhejte si místa včas rezervovat. Kapacita zájezdu je max. 40 míst (www.vinarstviukaplicky.cz). Vzhledem k tomu, jak se vinařství neustále rozvíjí, věříme, že se bude jednat o nevšední zážitek.

Také v Ateliéru pracujeme na neustálém zlepšování. Stále oblíbenější jsou zákusky a další sladké dobroty od cukrářky Pavlínky. Staly se neodmyslitelnou součástí švédské kávy ZOEGA. A co víc, sortiment jsme rozšířili také o vynikající husté horké čokolády.

Jsme moc rádi, když můžeme podpořit i šikovné české ruce, v tomto případě se jedná o nabídku čokolád značky Jordi´s. 100% tmavá, mléčná, příchutě chilli, pepř, zázvor, matcha tea, zelený čaj a další jsou opravdovým požitkem a ukazují, jak chutná pravá, poctivě vyrobená čokoláda. Ochutnat můžete i malé balení ke kávě či vínu..

Těšíme se na jaro, sluníčko a otevření terásky. Chystáme i další překvapení. Rádi bychom zkusili hudební večer ve stylu francouzských šansonů. Připravujeme rozšíření prodeje fajnových rumů a dobrých doutníků. O tom všem budeme včas informovat:)

Přejeme všem úspěšný start do roku 2016 a budeme rádi, když i některou z našich akcí zařadíte do svých kalendářů.

Nebo prostě jen tak přijďte opravit si duši:)

Těšíme se na vás

tým Ateliéru Renata

seznam akcí zde nebo ke stažení